Vettel 50. futamgyőzelmével az élre állt

| Cikk eltávolítása
Cimkék:
Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Kanadai Nagydíjat, s mivel a vb-címvédő Lewis Hamilton csak ötödik lett, így átvette tőle a vezetést a pontversenyben. A 30 éves Vettel idei harmadik, pályafutása ötvenedik futamgyőzelmét aratta. A második helyen Valtteri Bottas, a Mercedes finn versenyzője végzett, míg a dobogó alsó fokára Max Verstappen, a Red Bull...
folytatás

Legkedveltebb hírek
A Mérce Facebook-oldalán élőben közvetíti, ahogyan körülbelül egytucat rendőr kilakoltat egy IX
2018-09-19 13:22:20 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Szeptember 28-án ismét a Kossuth téren demonstrálnak az otthonápolást végzők, illetve az őket támogató civilek
2018-09-19 13:10:39 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Örömünnep volt a kedd Belgrádban, a Crvena zvezda ugyanis 27 év után tért vissza a legrangosabb európai kupasorozatba
2018-09-19 13:08:26 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
A hírek szerint az ELTE megszünteti Bölcsészettudományi Karán a Gazdaság- és Társadalomtudományi Tanszéket
2018-09-19 13:01:23 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Október elsejétől a világbajnok kajakos, Boros Gergely váltja Doma Gergőt a Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) szakmai igazgatói posztján
2018-09-19 12:51:56 | Hozzászólások: 0 | 24.hu