A Ferrari ajtaja mindig nyitva áll Mick Schumacher előtt

| Cikk eltávolítása
Cimkék:

Mick Schumacher fantasztikus formában versenyez a Forma-3-ban, a legutóbbi triplázása után (a Nürburgringen mindhárom futamot ő nyerte) a második helyen áll a bajnokságban. Amennyiben az első háromban végez ? ami elég valószínű ?, akkor annyi szuperlicensz-pontot gyűjt, hogy 2019-ben akár a Forma-1-ben is versenyezhetne.

Be is indult már a találgatás azzal kapcsolatban, mikor kerülhet a most 19 éves pilóta az F1-be, többen is bedobták a Ferrari nevét. Persze ez nem meglepő, mivel éédesapja, a hétszeres világbajnok Michael Schumacher az olasz istálló legendája.

Az ő esetében most az a legfontosabb, hogy hagyjuk fejlődni, ne helyezzünk rá felesleges nyomást. Az utóbbi időszakban fantasztikus eredményei voltak, kívánok neki egy eredményes karriert. A Ferrari ajtaja mindig nyitva áll előtte

mondta a Sky Sportsnak Maurizio Arrivabene, a Ferrari csapatfőnöke.

Nyitókép: Frank Hoermann / SVEN SIMON / SVEN SIMON / DPA

folytatás

Legkedveltebb hírek
Az immár huszadik országos lépcsőfutóversenyen az egyéni abszolút kategóriát Molnár Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság tűzoltója nyerte 2 perc 42 másodperces időeredménnyel, míg a párosok abszolút versenyét szintén fővárosi indulók, Dudás Csaba és Molnár Márk nyerték meg 2 perc 57 másodperces eredménnyel ? számolt be honlapján a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
2019-09-22 10:46:25 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
A G7 szerint furcsa közgyűlést tartottak néhány hete az újpesti élvonalbeli labdarúgó csapatot működtető Újpest 1885 Futball Kft-nél
2019-09-22 10:22:07 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Nézd vissza a Magellán legutóbbi adását!
2019-09-22 10:00:00 | Hozzászólások: 0 | Tények TV2
Az emberi faj mindenhatóságát hirdető szellemi szűrőnkön keresztül nehéz abba belegondolni, hogy a nem is olyan távoli múltban a Homo sapiens sapiens még több rokonával is megosztotta életterét
2019-09-22 09:58:44 | Hozzászólások: 0 | 24.hu