Mindenki ilyen győztes gólról álmodik

| Cikk eltávolítása
Cimkék:

Az Edmonton Oilers és a Pittsburgh Penguins hokisai mindent megtettek, hogy a nézők jól szórakozzanak a két csapat meccsén az NHL legutóbbi játéknapján. A rendes játékidőben tíz gól született egyenlő leosztásban, így jöhetett a 3 a 3 elleni játék a hosszabbításban.

A hosszabbításból 2 perc és 12 másodperc pörgött le, amikor Sidney Crosby szenzációsat alakított, előbb adott egy látványos kötényt Ryan Strome-nak, majd Cam Talbot kapus eszén is túljárt, és fonákkal a hálóba emelt.

Sid the Kid. He did this. In Overtime.

It is absolutely magnificent. pic.twitter.com/sZlymGlsxN

? NHL (@NHL) 2018. október 24.

A Pittsburgh csapatkapitánya ezzel keretbe foglalta a meccset, mert az első gólt is ő szerezte. “Mindig azt hallom, hogy Connor McDavid jobb, mint Crosby. Erre az egész meccsen nála van a korong, és a végén eldönti egy ilyen góllal. Most megmutatta, miért ő a világ legjobb játékosa” – nyilatkozta Patric Hornqvist, a Pingvinek csatára, aki két góllal és egy gólpasszal zárt.