Szörnyű érzés lehet, amikor hős akarsz lenni, de James nem hagyja

| Cikk eltávolítása
Cimkék:

Fél perc volt hátra a Los Angeles Lakers-Utah Jazz NBA-meccsből, a Lakers 88-83-ra vezetett, amikor a vendégek játékosa, Alec Burks megindult a labdával a palánk felé, és már úgy nézett ki, sikerült áthámoznia magát a hazaiakon, de nem számolt LeBron Jamesszel, aki egy hatalmas blokkot osztott ki neki.

? LeBron REJECTION! ?@Lakers | #LakeShow pic.twitter.com/Mz0FDpmREL

? NBA (@NBA) 2018. november 24.

James ezzel be is biztosította csapata győzelmét, amivel megszakadt a Lakers hetes vesztőszériája a Jazz ellen. A nyáron érkezett klasszis 22 pontot, 10 lepattanót és 7 asszisztot tett a közösbe, és a Los Angeles-iek február óta a legjobb védekezésüket mutatták be, mivel 83 ponton tartották ellenfelüket.

A James-sapka egy másik szögből:

Sealing the victory! ??? pic.twitter.com/iiRZXOnKaz

A listavezető Toronto Raptors 125-107-re legyőzte a vendég Washington Wizards csapatát, a kanadai együttes 49,5 százalékkal értékesítette dobásait, és a hárompontos kísérleteinek 43,6 százaléka is gyűrűbe talált. A sorozatban negyedik sikerét arató Torontóból hat játékos is elérte a tízpontos határt.

Kawhi Leonard tallies 27 PTS, 10 REB in the @Raptors (16-4) win over WAS at home! #WeTheNorth pic.twitter.com/NfN5dPdFNK

A Cleveland Cavaliers és a Minnesota Timberwolves első idegenbeli sikerét aratta a szezonban. Előbbi gárda megszakította a Philadelphia 76ers húsz hazai összecsapásán át tartó győzelmi sorozatát.

A Phoenix Suns úgy nyert 116-114-re a Milwaukee Bucks vendégeként, hogy a győztes kosarat Jamal Crawford 0,8 másodperccel a vége előtt szerezte.

Crawford tizedszer nyerte meg a mecset csapatának a rendes játékidő vagy a hosszabbítás utolsó tíz másodpercében, ezzel hatodik ebben a műfajban az aktív játékosok között.

Tonight was Jamal Crawford’s 10th career game-winning FG in the last 10 seconds of the fourth quarter or overtime. He?s sixth among active players:

Carmelo Anthony 19
Vince Carter 15
Dirk Nowitzki 14
Chris Paul 11
Dwyane Wade 11
Jamal Crawford 10 pic.twitter.com/vKaVHkEdCO

? NBA.com/Stats (@nbastats) 2018. november 24.

Legkedveltebb hírek
2014. február 17-én, hétfőn este a Müpában a Literárium-est keretében hallhattuk-láthattuk !
2019-02-17 15:30:00 | Hozzászólások: 0 | Népszava
Octavia Spencer, A segítség című dráma Oscar-díjas főszereplője tőle szokatlan karaktert formál meg a Ma című thrillerben
2019-02-17 15:28:20 | Hozzászólások: 0 | hirextra
A rendőrök vasárnap 12 óra 15 perckor öt határsértőt találtak megbújva egy macedón kamionban a röszkei Autópálya-határátkelőhely belépő tehergépjármű-termináljában – írja  a Police
2019-02-17 15:17:35 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Kezdetben többfelé 10 fok felett alakulnak a maximumok, a hétvégén viszont néhol már csak 0 fokig melegszik a levegő ? derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez
2019-02-17 14:59:10 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
A Gazprombank zárolta a PDVSA venezuelai állami olajipari konszern nála vezetett számláit ? közölte a Reuters hírügynökséggel vasárnap egy Gazprombank-forrás
2019-02-17 14:50:27 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
A Magyar Tudományos Akadémia korábbi elnöke Veiszer Alinda vendége volt a szlovákiai Pátria Rádióban
2019-02-17 14:50:00 | Hozzászólások: 0 | HVG
Tipp: Kattints a képre a következő hír megtekintéséhez