Roland Garros: ötszettes, ötórás thriller után esett ki Cicipasz

| Cikk eltávolítása
Cimkék:

Stan Wawrinka több mint ötórás mérkőzésen győzött a hatodik helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz ellen a Roland Garros nyolcaddöntőjében.

A 34 éves, 24. helyen rangsorolt svájci teniszező 2017-es térdműtétje óta távol volt legjobb formájától, most azonban szenzációs, 5 óra 9 perces mérkőzést játszott az idei Australian Openen elődöntős görög Cicipasszal.

Wawrinka, aki az elmúlt húsz hónapban mindössze egy tornán jutott el a fináléig, a döntő játszmában nyolc bréklabdát hárított, míg ő második lehetőségét kihasználta és továbbjutott.

A nőknél a tavaly döntős amerikai Sloane Stephens két játszmában kerekedett a 2016-os bajnok spanyol Garbine Muguruza fölé.

Legkedveltebb hírek
Zombori Gábor szenzációs úszással jutott be a 400 gyors döntőjébe a Duna Arénában zajló junior világbajnokságon
2019-08-20 12:34:18 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
A katonai feszültség fokozásával vádolta meg Washingtont kedden Szergej Rjabkov orosz külügyminiszter-helyettes, miután az Egyesült Államok kísérletet hajtott végre egy szárazföldi állomásoztatású közepes hatótávolságú manőverező robotrepülőgéppel
2019-08-20 12:31:14 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Tennyson, Dickens, Thackeray, Hardy, Lewis Carrol, a Brontë-nővérek, Jane Austen, Mary Shelley ? mások mellett őket emlegetnénk, ha a XIX
2019-08-20 12:02:14 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
A dél-koreai Li Duck Hi lett az első süketnéma teniszező, aki ATP-torna főtábláján mérkőzést tudott nyerni
2019-08-20 12:01:25 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Nehéz lenne nem észrevenni Tyrone Lamont Allen arcán a tetoválásokat, szinte az egészet különböző minták fedik
2019-08-20 12:01:00 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
A cég a Terrosa bioszimiláris teriparatide készítményének európai bevezetéséről tájékoztatta az MTI-t
2019-08-20 11:58:55 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Tipp: Kattints a képre a következő hír megtekintéséhez