Kyrgios egy nézőtől kérdezte meg, hova üsse a tornagyőzelmet érő szervát

| Cikk eltávolítása
Cimkék:

Nick Kyrgios győzött a washingtoni keménypályás tenisztorna kétmillió dollár (588 millió forint) összdíjazású férfi versenyében, miután a vasárnap esti döntőben legyőzte az orosz Danyiil Medvegyevet. A leginkább a botrányairól ismert, de amúgy rendkívül tehetséges ausztrál teniszező egész héten remekelt, orosz riválisát pedig két, egyaránt rövidítésben eldőlő szettben verte.

Kyrgios saját mérkőzéslabdájánál – akárcsak a negyed- és az elődöntőben – egy szurkolóval beszélte meg, hogy hová szerváljon. A tipp most is bejött.

King of D.C. ?

The moment @NickKyrgios claimed the @CitiOpen title… *with a little help from a fan* ?#CO19 pic.twitter.com/UaMwEQkoy9

? Tennis TV (@TennisTV) August 4, 2019

A 24 éves ausztrál teniszező pályafutása hatodik ATP-tornagyőzelmét aratta, idén már a másodikat. Sikerével – 25 helyet javítva – a világranglista 27. helyére lépett előre.

A 250 ezer dolláros (73,6 millió forint) összdíjazású női versenyben a hazai közönség előtt versenyző Jessica Pegula nyert, aki a döntőben az olasz Camila Giorgit verte két játszmában. Az amerikai játékos pályafutása első WTA-tornáját nyerte.

Eredmények – washingtoni tenisztorna, döntők

férfiak:
Kyrgios (ausztrál)-Medvegyev (orosz, 3.) 7:6 (8-6), 7:6 (7-4)

nők:
Pegula (amerikai)-Giorgi (olasz) 6:2, 6:2

Nyitókép: Katherine Frey/The Washington Post via Getty Images

folytatás

Legkedveltebb hírek
Új forduló kezdődött a Nyerő Páros versenyében, miután az első kieső pár három nap után már távozott is a villából
2019-10-17 22:34:23 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Ajánló - Halálos kitérő filmek para szerdán a Moziverzumon!
2019-10-17 22:05:00 | Hozzászólások: 0 | Tények TV2