Pattanásos bőr? Szteroid is okozhatja

| Cikk eltávolítása
Cimkék:

A szteroide acne vagyis a szteroid okozta pattanás ugyanúgy néz ki, mint egy ?normál? pattanás, mindössze a kiváltó ok különbözik a két típusnál. Dr. Borbola Kinga, a Dermatica bőrgyógyász-kozmetológusa, klinikai onkológus a főként fiatalokat érintő problémáról és annak kezeléséről beszélt. Ez lehet a vényköteles és a ?testépítő? szteroid következménye is Bár az összefüggés még nem teljesen […]

The post Pattanásos bőr? Szteroid is okozhatja appeared first on Napidoktor.

folytatás

Legkedveltebb hírek
A két évre szóló szerződést pályáztatás nélkül kötötték
2019-11-21 10:04:00 | Hozzászólások: 0 | Index.hu - Belföld
"Az úgynevezett Tordai Bence parlamenti főtevékenysége a folyamatos provokáció" ? írta Kocsis Máté
2019-11-21 09:29:00 | Hozzászólások: 0 | HVG
A Főtér.ro a 19. és a 21. század párbajaként jellemzi, hogy Románia egyik legszegényebb vidékén
2019-11-21 09:20:44 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Letartóztatást indítványozott a főügyészség annak a férfinak az ügyében, aki rátámadt egy nigériakból álló társaságra 10 nappal ezelőtt a villamoson
2019-11-21 09:18:28 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Este 11-kor kezdődött a szerdai ülésnap utolsó vitája, és reggel kilenckor még tartott
2019-11-21 09:15:00 | Hozzászólások: 0 | Index.hu - Belföld
Tipp: Kattints a képre a következő hír megtekintéséhez