Lemondott Balatonszemes fideszes polgármestere

| Cikk eltávolítása
Cimkék:
Lemondott Balatonszemes fideszes polgármestere

Szomorú Szilárd Balatonszemes fideszes polgármestere nyolc hónappal a megválasztása után bejelentette lemondását a helyi képviselő-testületnek – derül ki az Önkormányzat Facebook-bejegyzéséből.

Szomorú Szilárd azt írja, hogy

nem arra vállalkoztam, ami ma Balatonszemesen folyik. Én nem harcba és csatába indultam. Van, akinek ez az élete, NEKEM nem. Nem támogathatom azt, hogy a településünket egyes személyek állandóan lejáratni kívánják mindenki előtt.

Szomorú szerint mindenki láthatja, hogy óriási a feszültség településen.

Ebből kiindulva levontam a következtetéseket és megtettem azt, amit a településünk érdeke megkíván, július 01-ei nappal lemondtam a polgármesteri tisztségről. Mindezt annak reményében teszem, hogy a településünk végre találjon egy olyan személyt, aki együttműködést és fejlődést tud hozni Balatonszemes életébe

– írja Szomorú, aki évek óta a balatonszemesi képviselő-testületben dolgozik, az előző ciklusban alpolgármester volt. Tavaly októberben azt a Takács Józsefet váltotta, akinek veje terítette a drogot a Balaton partján, de sok más ügyével is magára irányította a figyelmet.

Polgármester veje terítette a drogot a Balaton partján, az autót az önkormányzat intézteBalatonszemes évek óta pénzeli a bűnmegelőzési egyesületet, amelynek tagjait kábítószer-kereskedelem miatt őrizetbe vették.

kiemelt kép: Ivándi-Szabó Balázs/24.hu

folytatás

Legkedveltebb hírek
Mennyi minden változott három év alatt. De még mindig ugyanazok a barátok vagyunk ? írta egy képpárh
2020-07-12 17:24:52 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Adás előtt: Boltból ment haza a nyugdíjas asszony Miskolcon, amikor a liftbe egy ismeretlen férfi is beszállt vele, akiről azt hitte, az új lakó
2020-07-12 17:23:09 | Hozzászólások: 0 | Tények TV2
Steve Gaspar több tucat munkahelyen megfordult már Angliában, most taxisofőrként dolgozik Liverpoolban, és egy ideje angol nyelvű magyar mulatós dalokkal szórakoztatja a YouTube közönségét
2020-07-12 17:21:35 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Rendező: Giuseppe Colizzi Szereplők: Bud Spencer, Terence Hill, Frank Wolff, Gina Rovere,
2020-07-12 17:00:00 | Hozzászólások: 0 | Tények TV2
Politikusok bírálatának kereszttüzébe került az a német húsüzem, amelynek 1500 dolgozója fertőződött meg koronavírussal, ugyanis a vállalat állami segítséget kért ahhoz, hogy kifizesse a karanténban lévő dolgozóit ? írja a Reuters
2020-07-12 16:57:37 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
A Missburr nevű felhasználó szombaton osztotta meg élményét Redditen, posztját pedig már több mint 18 ezer ember ?lájkolta? (a Redditen upvote-olni lehet posztokat, amikre sokan szavaznak, az előrekerül a listában)
2020-07-12 16:49:13 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Tipp: Kattints a képre a következő hír megtekintéséhez