Megnyerte kétszázadik BL-meccsét a Telekom Veszprém

| Cikk eltávolítása
Cimkék:

A Telekom Veszprém 37-25-re legyőzte a horvát PPD Zagreb csapatát csütörtökön a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában.

A veszprémieknek ez volt a kétszázadik győzelmük a BL-ben.

A hazaiak jó védekezéssel és gyors, pontos ellentámadásokkal kezdtek, a 13. percet követően pedig apránként növelték az előnyt. A Veszprém mindkét kapu előtt hatékonyabban kézilabdázott, és egy 5-1-es sorozat után a szünetben már 18-12-re vezetett. A második félidő elején a PPD Zagreb elveszítette kezdő jobbszélsőjét, Vlado Matanovicot, aki olyan súlyosan szabálytalankodott Petar Nenadiccsal szemben, hogy azonnal piros lapot kapott.

A vendégek levitték a kapusukat támadásban, vagyis létszámfölényes játékkal próbálkoztak, ám ezt a házigazdák remekül kihasználták, így a 39. percben már tíz találattal vezettek (26-16). Ezt követően kicsit kiengedett a magyar csapat, de végül 12 góllal behúzta a meccset.

WATCH: Check out the highlights of a milestone 200th #ehfcl victory for @telekomveszprem! ?? pic.twitter.com/DbIaos99hx

— EHF Champions League (@ehfcl) September 24, 2020

A két győzelemmel rajtoló Veszprém jövő szerdán az ukrán Motor Zaporizzsja vendége lesz, az egy vereséggel álló MOL-Pick Szeged pedig csütörtökön a macedón Vardar Szkopjét fogadja a BL csoportkörében.

Végeredmény – Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló, B csoport

Telekom Veszprém-PPD Zagreb (horvát) 37-25 (18-12)

Kiemelt kép: MTI/Vasvári Tamás

folytatás

Legkedveltebb hírek
Nem lehet nem párhuzamot vonni az Elveszett jelentés és Sofia Coppola új filmje közt, már csak azért sem, mert mindkét alkotás egyik főszereplője Bi
2020-10-31 19:05:33 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
A hotelek sem fogadhatnak vendégeket. A veszteségek 80 százalékát az állam megtéríti. Emellett éjsza
2020-10-31 19:02:20 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Nézd vissza A császár új ruhája című filmet november 7-ig a TV2 Kids oldalán!
2020-10-31 18:45:00 | Hozzászólások: 0 | Tények TV2
A francia elnök megérti, hogy a muzulmánokat sokkolják a Mohamed-karikatúrák, de szerinte ez nem igazolhatja az erőszakot
2020-10-31 18:37:00 | Hozzászólások: 0 | Népszava
Értem, hogy sokkolóak lehetnek a karikatúrák, de nem tudom elfogadni, hogy igazolják az erőszakot
2020-10-31 18:33:56 | Hozzászólások: 0 | 24.hu
Úgy fest, Frank Lampard rátalált valamire, csapata a hétközi BL-párharc után újabb magabiztos sikert aratott, ráadásul ezúttal is megúszta kapott gól nélkül
2020-10-31 18:21:48 | Hozzászólások: 0 | Tények TV2
Tipp: Kattints a képre a következő hír megtekintéséhez