Balázs Attila megnyerte élete első Roland Garros-főtáblás meccsét

| Cikk eltávolítása
Cimkék:

Balázs Attila a Roland Garros első körében legyőzte a japán Ucsijama Jaszutakát.

A világranglistán 87. játékos élete első Roland Garros-főtáblás mérkőzésén remekül kezdett, negyedóra alatt már labdája volt 4:0-hoz, összességében tükörsimán hozta az leső játszmát. Ennél szorosabbra sikerült a második szett, 3:2 után viszont Balázs lehengerlő volt, és újabb sikerével már 2-0-ra ment.

A harmadik felvonásban mindkét játékos elvesztette a szerváját, majd 4:5-nél Balázs saját adogatásánál két szettlabdát hárított. Ucsijama ezután elbizonytalanodott, a magyar teniszező pedig kiszerválta a mérkőzést.

Balázs Attila ezzel életében először bejutott egy Grand Slam-tornán a legjobb 64-be.

A második fordulóban Balázs ellenfele a Roberto Bautista-Agut?Richard Gasquet összecsapás győztese lesz.

Végeredmény – Roland Garros, 1. forduló

Balázs Attila-Ucsijama Jaszutaka (japán) 6:2, 6:3, 7:5

Kiemelt kép: MARTIN BUREAU / AFP

folytatás

Legkedveltebb hírek
Miután Diane Európába ment, Sam és Carla új pincérnőt keres a Cheersbe, ám más elképzelésük van az ideális jelöltről
2020-10-21 05:30:00 | Hozzászólások: 0 | Tények TV2
Whiff azt szeretné, ha ő is olyan nagyszerű mozdony lenne, mint Spencer, ezért a saját munkája helyett, megpróbálja a többiekét elvégezni
2020-10-21 05:20:00 | Hozzászólások: 0 | Tények TV2
Igazi kincsek a Dáridó archívumából! 18 éve nem látott felvételek, ma is élő legendák és azóta már elhunyt művészek felejthetetlen fellépései a Dáridóban
2020-10-21 05:00:00 | Hozzászólások: 0 | Tények TV2