2017-05-28 19:44:00 | Hozzászólások: 0 | HVG
12. helyről indul, kockáztatnia kell Monacóban.
2017-05-28 08:56:00 | Hozzászólások: 0 | Sportgéza
Tipp: Kattints a képre a következő hír megtekintéséhez
Sport
Takuma Szato 40 évesen ért a csúcsra nagy versenyen.
2017-05-28 21:41:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A spanyol bajnok Real Madrid portugál klasszisa tavaly június elseje óta 93 millió dollárral lett gazdagabb.
2017-05-28 21:18:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A labdarúgó NB II 37.
2017-05-28 21:15:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A HFC sikerével zárult a megyei rangadó a labdarúgó NB III Közép csoportjának utolsó előtti, 33.
2017-05-28 21:10:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Érdekes és majdnem győzelmet hozó találkozóval búcsúzott közönségétől és az NB II-től a SZEOL SC.
Sport
Az AS Roma házigazdaként 3-2-re legyőzte a Genoa együttesét.
2017-05-28 20:24:25 | Hozzászólások: 0
Sport
Ezúttal 62 regisztrált versenyzőnk adta le tippjeit a szombat éjszakai angol mérkőzésekkel lezáruló, idei 10.
2017-05-28 20:22:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Gyakorlatilag eldőlt a megyei I.
2017-05-28 19:44:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Märtz Tamás, a magyar férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya vasárnap kijelölte bő, 18 fős keretét a júliusi, budapesti vizes világbajnokságra.
2017-05-28 19:38:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Poór Brigitta fölényesen megnyerte a tereptriatlon világkupa-sorozat portugáliai versenyét Golégában.
2017-05-28 19:32:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Figyelem, az incidensről készült felvételen trágár szöveg hallható!.
2017-05-28 19:00:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Hét aranyérmet, ebből hármat olimpiai számban szerzett a magyar kajakos, kenus válogatott a szegedi Maty-éren rendezett világkupán.
2017-05-28 18:35:00 | Hozzászólások: 0
Sport
.
2017-05-28 18:18:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A záró időfutamon hozta magát, a negyedik helyről ugrott az első helyre a holland bringás.
2017-05-28 18:15:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A magyar játékosok szerződéshosszabbítása után a héten az is eldőlt, hogy a Naturtex-SZTE-Szedeák első nyári igazolása a MAFC-tól érkező Kovács Ádám (képünkön) lesz.
2017-05-28 18:13:00 | Hozzászólások: 0
Sport
2017-05-28 17:31:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A román irányítású marosvásárhelyi ASA-t váltják.
Sport
A Ferrari német pilótája finn csapattársát, az első helyről induló és sokáig az élen autózó Kimi Räikkönent, illetve a Red Bull ausztrál versenyzőjét, Daniel Ricciardót megelőzve győzött.
2017-05-28 15:52:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A Ferrari német pilótája megelőzte finn csapattársát, a sokáig az élen autózó Kimi Räikkönent.
2017-05-28 14:18:00 | Hozzászólások: 0
Sport
.
2017-05-28 13:49:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Kezdhetjük is tanulni az új Monaco-tehetség nevét, Saint-Maximin az U20-as vb-n varázsolt.
2017-05-28 13:47:00 | Hozzászólások: 0
Sport
2017-05-28 13:41:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A 30 éves váci sportolónak kontinensviadalon azonban ez az első dobogós helyezése.
2017-05-28 13:27:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Két-két aranyat és ezüstöt, valamint egy bronzot nyertek a magyarok Szegeden.
2017-05-28 13:22:42 | Hozzászólások: 0
Sport
A szegedi kajakos, kenus világkupán a magyar hajók 5 arany-, 4 ezüst- és 2 bronzérmet nyertek, a programból már csak a váltók hiányoznak.