Sport
A komoly emelkedőkkel tarkított etapot uralta a két szlovén, senkit nem engedtek elszökni még az utolsó hegyen sem.
2020-09-13 17:41:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Hatan estek ki hét kör után, Hamilton már csak egy győzelemre van Michael Schumacher abszolút rekordjától.
2020-09-13 17:14:00 | Hozzászólások: 0
Sport
.
2020-09-13 16:13:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A Fehérvár AV19 SC emellett azonnali hatállyal felfüggesztette a Titánok edzéseit.
2020-09-13 15:42:33 | Hozzászólások: 0
Sport
2020-09-13 15:39:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Hét kör után hat versenyző esett ki Mugellóban.
2020-09-13 14:52:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Zinédine Zidane vezetőedző jó ideje nem számít a játékosra, akire a Manchester United is szemet vetett.
2020-09-13 14:34:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A katalán együttes 3-1 arányban győzött a szombati edzőmeccsen a Gimnástic de Tarragona ellen.
2020-09-13 14:23:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A holland Arantxa Rus bizonyult jobbnak a vasárnapi mérkőzésen.
2020-09-13 11:49:08 | Hozzászólások: 0
Sport
Augusztus 29-én, a Huck-Lewandowski gála undercardjában került sor a lengyel Rafal Jackiewicz és a német Rico Müller közötti mérkőzésre.
2020-09-13 11:49:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A korábban megfertőződött futballisták közül néhányan már visszatérhettek, de csak egy félidőt játszhattak.
2020-09-13 11:41:21 | Hozzászólások: 0
Sport
A rákkal folytatott hosszú küzdelem után 69 éves korában elhunyt a korábbi középsúlyú világbajnok Alan Minter (39-9-0-1, 23KO).
2020-09-13 11:35:50 | Hozzászólások: 0
Sport
A szombat éjszakai WBO NABO és WBC kontinentális váltósúlyú címmérkőzés felvétele.
2020-09-13 11:34:56 | Hozzászólások: 0
Sport
Decemberben még Terence Crawford ellen kapott lehetőséget (és maradt alul technikai KO-val) világbajnoki mérkőzésen Egidijus Kavaliauskas, szombaton pedig a kanadai Mikael Zewskivel szemben mérette meg magát a litván bunyós.
2020-09-13 11:27:08 | Hozzászólások: 0
Sport
A szombat esti cirkálósúlyú mérkőzés felvétele.
2020-09-13 10:10:41 | Hozzászólások: 0
Sport
.
2020-09-13 07:03:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Már négyszer meccselt Azarenkával, a szombati döntőben szetthátrányból sikerült fordítania.
2020-09-12 20:46:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Az újonc Leeds folyamatosan tapadt a bajnokra, de a negyedik gólra már nem volt válasza.
2020-09-12 19:46:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Roglic 44 másodperccel vezet Pogacar előtt.
2020-09-12 18:58:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Achilles-ín sérülése miatt lépett vissza.
2020-09-12 18:13:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A honvédos Gazdag nagy gólokat szokott rúgni az NB I.
2020-09-12 17:38:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A CSZKA Moszkva 26-23-ra vezetett már 7 perccel a vége előtt, de nem tudta megnyerni a meccset.
2020-09-12 16:53:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A Ferrari ezredik futamán Leclerc az ötödik, Vettel a 14.
2020-09-12 16:24:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Babos Tímea három játszmában legyőzte a hazai közönség előtt játszó Giulia Gatto-Monticonét a római tenisztorna női selejtezőjének első fordulójában.
2020-09-12 16:20:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A címvédő és hetedik világbajnoki címének megnyerése felé tartó Lewis Hamilton, a Mercedes brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Toszkán Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az első helyről.
2020-09-12 15:24:00 | Hozzászólások: 0