Sport
Az Ingebrigtsen fivérek közül mindenki nyert már 1500-on.
2018-08-10 22:37:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A székesfehérváriak a pontmentéssel immár 24 mérkőzés óta veretlenek pályaválasztóként az NB I-.
2018-08-10 21:54:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Jan Ullrich drog vagy alkohol hatása alatt állhatott.
2018-08-10 21:52:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A 110 gát döntőjében nem tudott újítani a sprintert.
2018-08-10 21:27:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A sztárokról, a rá nehezedő nyomásról és az öltözőben elénekelt Justin Timberlake-daláról is mesélt a magyar edző.
2018-08-10 20:32:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Drog vagy alkohol hatása alatt elkövetett testi sértéssel, súlyosabb esetben pedig gyilkossági kísérlettel vádolhatják meg.
2018-08-10 19:30:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A magyar atléta második lett az elődöntőben.
2018-08-10 19:03:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Karakas Hedvig bronzérmet szerzett a részvételi rekordot döntő budapesti olimpiai kvalifikációs Grand Prix-viadalon.
2018-08-10 18:29:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Hatalmas megtiszteltetés ez a magyar játékosnak.
2018-08-10 18:06:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Ő volt a legjobb magyar pénteken.
2018-08-10 17:12:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Fábián a melbourne-i olimpián Urányi Jánossal nyert a kajak kettes 10 000 méteres versenyszámban.
2018-08-10 17:03:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A Premier League mindent visz anyagilag, leveri a négy topligát, de Európában évek óta alulteljesít.
2018-08-10 16:47:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Fábián László 1956-ban nyert, tízezer párosban.
2018-08-10 16:04:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Ukrán kalappácsvetőnőé a legjobb ünneplés.
2018-08-10 15:49:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A MÚSZ holtverseny kihirdetését kérte az ezüstöt nyert Rasovszky Kristóf versenyére.
2018-08-10 15:43:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Rasovszky Kristóf úgy lett második 10 kilométeren, hogy a győztessel tizeddel azonos idővel csapott célba.
2018-08-10 15:40:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Péntek este a Manchester United - Leicester meccsel indul a 2018/19-es angol labdarúgó bajnokság.
2018-08-10 14:58:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A 96-szoros válogatott játékos 31 évesen csapat nélküli.
2018-08-10 14:56:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A helyetteseit is megnevezték, mindenki a Barca-akadámiáról került ki.
2018-08-10 14:45:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Az atlétika-Eb-re lecsapott a vihar, verseny már nem volt, de a nézők feltaláták magukat.
2018-08-10 14:43:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Szép és számunkra különösen kedves gesztust tett Kapás Boglárka és edzője, Virth Balázs: üzentek Hódmezővásárhelynek, megköszönték a város segítségét a felkészülésben.
2018-08-10 14:41:00 | Hozzászólások: 0
Sport
MLSZ-kártyával simán tudott jegyet venni az MTK-stadionba, most a fradistákkal együtt nézte a meccset.
2018-08-10 14:04:59 | Hozzászólások: 0
Sport
Folytatja pályafutását Denis Lebedev, a WBA és az IBF korábbi cirkálósúlyú világbajnoka szeptember 7-én Cseljabinszkban lép legközelebb szorítóba egy tíz menetesre kiírt összecsapáson.
2018-08-10 13:52:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Fazekas Árpád egykor a német sztárcsapat kapusa volt.
2018-08-10 13:50:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Fegyelmezettebbnek kell lennie a következő idényben a Zsombó SE-nek: a klub második szezonját kezdheti meg a jövő héten rajtoló bajnokságban, ám az elnök úgy véli, nagyobb alázattal kell játszaniuk a kerettagoknak.
2018-08-10 13:11:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Simán jegyet vett az MTK-Fradira a szurkoló, aki tavaly késsel ment a meccsre, aminek szünetében a saját társai verték félholtra.
2018-08-10 13:03:00 | Hozzászólások: 0