2018-08-08 17:32:14 | Hozzászólások: 0
Sport
2012 szeptemberében vívta középsúlyú világbajnoki összecsapását az akkori WBC bajnok Julio Cesar Chavez Jr.
2018-08-08 17:29:39 | Hozzászólások: 0
Sport
Harmadik vereségét szenvedte el múlt hétvégén a korábbi kétszeres félnehézsúlyú bajnok Sergey Kovalev, aki Eleider Alvareztől kapott ki, a hetedik menetben.
2018-08-08 16:43:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Nyilatkoztak a Laudát kezelő orvosok.
2018-08-08 16:24:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Gianni Moscont már tavaly is eltiltották rasszista beszólások miatt.
2018-08-08 14:37:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Kovács Benjámin Eb-döntőért futott, amikor belekerült egy kivédhetetlen bukásba.
2018-08-08 14:20:00 | Hozzászólások: 0
Sport
2003-ban saját befektetéséből épült, tömegsportot kiszolgáló sportlétesítményében találkoztunk Király Gáborral.
2018-08-08 13:58:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A 16 éves focista eddig az Espanyol akadémiáján játszott.
2018-08-08 13:19:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Kerekes Gréta nem sokat kockáztatva harcolta ki az elődöntőt az atlétika-Eb-n.
2018-08-08 13:13:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A 21 éves Rasovszky lett az első a glasgow-i Európa-bajnokságon.
2018-08-08 13:12:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Az 5 kilométeres távot 52 perc 38 másodperc alatt teljesítette.
2018-08-08 12:40:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Négy magyar versenyző az elődöntőbe, a 4x100 méteres vegyes gyorsváltó pedig a fináléba jutott a Glasgow-ban zajló multisport Európa-bajnokság úszóversenyeinek szerda délelőtti előfutamaiból.
2018-08-08 12:37:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A kenyai Nicholas Bett, a 400 gát 2015-ös világbajnoka gépjárműjével ütközött és felborult.
2018-08-08 12:22:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Nego szerint ok nélkül reklamáltak a Malmö védői, de mit mutat a videó?.
2018-08-08 12:18:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Késely Ajna edzője, Turi György nem értett egyet a gyorsváltó visszalépésével.
2018-08-08 11:38:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A tavalyi negyedik hely után a szegedi Szilágyi Péter előrelépett, és a vasember-távon bronzérmes lett az idei hosszútávú triatlonbajnokságon.
2018-08-08 10:50:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A Chelsea rekordot jelentő 80 millió eurót fizethet a spanyol Kepa Arrizabalagáért.
2018-08-08 10:19:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A Ricciardo-bomba csak az első az F1-piacon, az ausztrál Renault-hoz igazolása nélkül is őrült pilótamozgásra lehetett számítani.
2018-08-08 10:18:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Ma 17 órakor első edzőmeccsét játssza az újszegedi sportcsarnokban a MOL-PICK Szeged.
2018-08-08 10:15:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Az Országos Mini-Futball Szövetség és a szegedi ILS Sportegyesület együttműködésében szervezett IV.
2018-08-08 10:05:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Nicholas Bett egy napja még az Afrika-bajnokságon versenyzett.
2018-08-08 09:36:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Nem fér bele a 200 vegyes döntője előtt egy másik táv.
2018-08-08 09:34:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Szerényebb célokkal vághat neki az új idénynek a megyei labdarúgó I.
2018-08-08 09:02:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A Vidi edzője szerint Kovács sem véletlenül tűnt el a tizenhatoson belül.
2018-08-08 08:00:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A végeredmény azonban még így is az Ajaxnak kedvez.
2018-08-07 22:50:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Asher-Smith a világ idei legjobbjával győzött.
2018-08-07 22:39:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A szombathelyiek junior világbajnok és U23-as Európa-bajnok versenyzője ezzel biztosította helyét a szeptemberi világkupában.
2018-08-07 21:51:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Loic Nego nagyon fontos gólt szerzett, már egy gól nélküli döntetlen is elég lenne a garantált európai kupaszerepléshez.
2018-08-07 21:34:00 | Hozzászólások: 0
Sport
1-1 lett az állás a magyar csapat és a házigazda Malmö FF között a labdarúgó Bajnokok Ligája 3.
2018-08-07 21:25:00 | Hozzászólások: 0
Sport
A Vidi a BL-selejtező első és második fordulójából úgy jutott tovább, hogy a párharcok első, idegenbeli mérkőzésén döntetlent játszott.
2018-08-07 21:19:00 | Hozzászólások: 0
Sport
Horrorsérülés, ötven perces hosszabbítás, és egy utolsó percben rúgott csodagól.