:

Rossz hírt kapott Felcsútról Kubatov Gábor

Aligha repes az örömtől Kubatov Gábor, a Ferencvárosi Torna Club elnöke, a Fidesz alelnöke és pártigazgatója, Joao Nunes fejesgóljával ugyanis a felcsúti Puskás Akadémia 1-0 arányban legyőzte a klubja címvédő és listavezető csapatát a labdarúgó OTP Bank Liga 4. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen.  A mérkőzést a vendéglátó Puskás Akadémia ? Orbán Viktor magyarországi kedvence ? kezdte veszélyesebben, sorra alakítva ki a helyzeteket a vendégkapu előtt. Az FTC körülményesen, lassan futballozott, majd az első félidő közepén Muhamed Besic már második sárga lapját kapta, ami után a fővárosi csapat létszáma tíz főre fogyatkozott. Az emberelőny inkább a Puskás Akadémiát zavarta meg ? tudósít az MTI ezzel a magyar futballra fájóan jellemző mondattal ? , de aztán a felcsútiak a szünet előtti utolsó pillanatokban egy sarokrúgást követően megszerezték a vezetést. (Sport)