?Elviselhetetlen volt a fájdalom? ? lefagyott péniszéről mesélt a finn sífutó

• 24.hu
  • 20 Feb, 2022
  • Címkék: #

Szombaton a mínusz 20 fok körüli hideg miatt a tervezett 50 helyett csak 28,4 kilométert teljesítenek a sífutók, a rövidített versenyt pedig az orosz Alekszandr Bolsunov nyerte meg.

Kapcsolódó Zokogva ünnepelte negyedik, talán utolsó olimpiai aranyát Therese Johaug leiskolázta a mezőnyt a 30 kilométeres sífutásban.

A síruhák, valamint az arcot és a füleket eltakaró ruhadarabok csekély védelmet nyújtottak, így extra kihívást jelentette a verseny. Erről számolt be a finnek 28. helyen célba ért versenyzője, Remi Lindholm, aki arra panaszkodott, hogy teljesen elfagyott a pénisze.

?Kitalálhatod, melyik testrészem fagyott meg a leginkább. Ez volt az egyik legrosszabb verseny, amelyen részt vettem. Csak a túlélésről szólt? ? nyilatkozta.

Lindholm hozzátette, hogy a verseny végeztével lassú melegítéssel próbált életet lehelni férfiasságába.