Tíz góllal kaptak ki a csapatkapitányukat nélkülöző Fradi-pólósok

• 24.hu
  • 23 Feb, 2022
  • Címkék: #

Az FTC-Telekom Waterpolo hazai medencében 17?7-re kikapott a spanyol Barcelonetától a férfi vízilabda Bajnokok Ligája 10. fordulójában.

Azt már korábban bejelentették a zöld-fehérek, hogy a lábadozó Varga Dénes nem játszhat majd a mérkőzésen, de az nem volt benne a pakliban, hogy ennyire beragad a magyar csapat. Az első negyedben ugyanis rögtön 7-3-ra elhúztak a katalánok, félidőben pedig már hét találat volt a különbség (5-12).

Kapcsolódó Megműtötték a Fradi olimpiai bajnok vízilabdázóját Ha minden jól megy, ezzel le is zárul egy rövid fejezet az életében.

Innen nem tudott visszajönni a Fradi és végül tízzel kapott ki. A Ferencváros ezzel tíz meccs után 16 pontos az A csoportban, ezzel ötödik helyen áll, de csak egy pontra van a továbbjutást érő helytől. A két nyolccsapatos csoportból az első négy helyezett jut a sorozat belgrádi nyolcas döntőjébe, ugyanakkor a házigazda Novi Beograd helye garantált a végjátékban.

The post Tíz góllal kaptak ki a csapatkapitányukat nélkülöző Fradi-pólósok first appeared on 24.hu.