Másodikként ért célba a bringás, méterekkel később összeesett

• 24.hu
  • 21 Mar, 2022
  • Címkék: #

Az Európa-bajnok Sonny Colbrelli összerogyott az országúti kerékpáros katalán körverseny hétfői nyitószakaszát követően. A Bahrain-Victorious 31 esztendős olasz bringása másodikként ért célba a Sant Feliu de Guíxols környéki 171 kilométeres szakaszon, majd röviddel később összeesett.

Több lap, köztük a Cycling Weekly is azt írta, szívleállás miatt.

A verseny orvosi stábja rögtön megkezdte az ellátását, szívmasszázst kapott. A Cycling Weekly cikke szerint lepedőkkel takarták el, nehogy bárki lefotózza, vagy videózza az eseményeket, az egyik versenytárs pedig elsírta magát a történtek láttán.

Csapata később azt közölte, a tavaly Európa-bajnoki címet nyert és a legendás Párizs-Roubaix-t is behúzó Colbrellit stabil állapotban szállították a barcelonai kórházba, eszméleténél volt és beszélt is.

Az enyhén emelkedő befutóban az ausztrál Michael Matthews (BikeExchange-Jayco) győzött, míg Valter Attila ? noha az utolsó métereken enyhén a kordonok mellé szorult ? tizedik lett.

The post Másodikként ért célba a bringás, méterekkel később összeesett first appeared on 24.hu.